Klub Skrzydlatych

Dołącz do Skrzydlatych!

Zmieniamy świat. Nasz mały świat Nowej Huty. Zmieniamy go w sposób, który uznajemy za najlepszy – przez twórczość. I nasze doświadczenie pokazuje, że to działa. Do Mobilnej Szkoły codziennie zbiegają się dziesiątki dzieci, drzwi w Klubie Fruwająca Ryba nie mogą się zamknąć, bo wciąż mijają się tam dzieci z seniorami, młodzież z dorosłymi. Wszyscy chcą tworzyć. To niesamowite, bo mamy poczucie, że obcujemy z przyszłymi gwiazdami teatrów, kompozytorami, tancerzami.

Jednak to może się skończyć. Środki, które posiadamy w ramach różnych projektów i aktywności nie pozwalają nam na nieprzerwaną działalność Klubu i Mobilnej Szkoły. Nie poddajemy się, bo to nie leży w naszym charakterze. Ale wiemy, że sami sobie nie poradzimy. Dlatego zapraszamy Cię do Skrzydlatych – grona ludzi, którzy wspierają regularnymi wpłatami nasze działania. Dzięki Skrzydlatym – ludziom, którzy poznali i rozwinęli swoje talenty, pomagamy tym, których skrzydła są ukryte. Otocz swoimi skrzydłami nasze działania – róbmy to razem!

Zostań Skrzydlatym

Klub Fruwająca RybaMobilna SzkołaWszystkie działania Fundacji

Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Ukryte Skrzydła, w celach kontaktu i promocji jej działalności statutowej poprzez pocztę elektroniczną, telefonicznie oraz listownie

Dane do przelewu

Fundacja Ukryte Skrzydła
os. Teatralne 23
31-946 Kraków

Nr konta 46124045881111000054850473
Tytuł przelewu: „darowizna na cele statutowe – Klub Skrzydlatych”