– Wielopokoleniowy Klub Fruwająca Ryba

Klub prowadzimy od 2010 roku, w 2012 został on przeniesiony z os. Stalowego, do nowego lokalu na os. Na Skarpie 35. Jest to miejsce, w którym prowadzimy warsztaty i zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Ale przede wszystkim klub jest przestrzenią, w której każdy może poczuć się jak u siebie, spotkać się z drugim człowiekiem, realizować swoje pasje i spełniać marzenia.

Lokal klubu posiada przestronne wejście i zlokalizowany jest przy głównej ulicy (ułatwiony dojazd autobusem, czy tramwajem) jest wyremontowany, a na bieżąco prowadzone są dodatkowe usprawnienia i naprawy realizowane przy współudziale naszych wolontariuszy. Lokal jest przygotowany do prowadzenia szkoleń (rzutnik przenośny, ekran, flipchart, nagłośnienie). W lokalu znajduje się w pełni wyposażona pracownia komputerowa; zaplecze kuchenne; sanitariaty damski i męski; pomieszczenie biurowe i dwie sale szkoleniowe. Sale przystosowane są do prowadzenia zajęć ruchowych, tanecznych, sportowych, plastycznych oraz imprez siedzących
i wyposażone są w niezbędny sprzęt. Klub posiada pozytywną opinie sanitarną wydaną przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie oraz pozytywną opinię w sprawie bezpieczeństwa pożarowego wydaną przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

Obecnie w Klubie Fruwająca Ryba prowadzone są warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, zajęcia z języka angielskiego dla osób 40+, capoiera, oraz pracowania komputerowa, robótki ręczne, klub szachowy. Organizowane są spotkania społeczności fundacyjnej, święta, imprezy okolicznościowe, wieczory z poezją i muzyką.

Partnerzy

Back to top