– Wyjazd do wrocławskiego ZOO

    • Contrast
    • Layout
    • Font

26 kwietnia wraz z dziećmi i młodzieżą z „Fruwającej Miejscówki” mieliśmy okazję spędzić we Wrocławiu. Wyjazd o 5:50 pociągiem rozpoczął ten piękny dzień, którego głównym celem było zwiedzenie wrocławskiego ZOO – w szczególności słynnego Afrykarium. W ogrodzie zoologicznym czekały na nas takie atrakcje, jak zajęcia edukacyjne w Małpiarni czy zwiedzanie Pawilonu Małp Człekokształtnych, Terrarium z Motylarnią
i „Smokami Indonezji” czy Słoniarni. Najbardziej wyczekiwanym momentem dla ,,Rybki” były zajęcia w Afrykarium, gdzie mieliśmy okazję podziwiać podwodny świat zwierząt Afryki. Po zwiedzeniu ZOO zostało nam jeszcze trochę czasu do powrotnego pociągu, udaliśmy się zatem na spacer po starym mieście. Idąc do rynku przeszliśmy trasą przez Ostrów Tumski na Piasek, by zobaczyć słynny Most Tumski. Przed powrotem udało się nam nawet poćwiczyć kuglarstwo na nadodrzańskim bulwarze. W pociągu do Krakowa tradycyjnie rozegraliśmy kilka partii „mafii”.

Serdecznie dziękujemy pracownikom firmy PwC Polska (www.pwc.pl), którzy sfinansowali wycieczkę do wrocławskiego Arykarium uczestnikom projektu „Fruwająca Miejscówka”. Dzięki Państwa zaangażowaniu dzieci i młodzież mogły cudownie spędzić czas.

Partnerzy

Back to top